Czy chcemy płacić tylko prowizję?

Wiadomo, że zaciągnięcie takiej pożyczki, będzie się wiązało z dodatkowymi kosztami, które także będziemy musieli ponieść. Warto jednak wiedzieć, że mogą się one różnić swoją wysokością, a więc warto szukać takich propozycji, które sprawią, że będziemy dopłacali jak najmniej. Wbrew pozorom nie powinniśmy mieć problemów ze znalezieniem firm, które oferują nam do spłaty tylko prowizję i to nie koniecznie, tylko nowym klientom.

Taka prowizja to dobre rozwiązanie

Jeśli będą nam naliczane odsetki, to możemy być pewni, że koszt zaciągnięcia pożyczki będzie stosunkowo wysoki. Dlatego powinniśmy szukać takich propozycji, przy których do zapłacenia będziemy mieli tylko prowizję. Wówczas może się okazać, że dodatkowo, poza tym co pożyczyliśmy, będziemy musieli oddać tylko kilka złotych, a to już będzie się naprawdę opłacało. Poza tym, taka prowizja jest stała i nie zwiększa się wraz ze wzrostem pożyczki.

Dla nowych i dla starych

Często taka prowizja oferowana jest tym klientom, którzy zaciągają pożyczkę pozabankową po raz pierwszy. Warto jednak wiedzieć, że czasami starym klientom także proponowana jest taka prowizja, pod warunkiem, że pożyczą określoną ilość pieniędzy i zdecydują się ją spłacić w określonym czasie, który jest narzucony przez firmę pożyczkową.

Musimy zobaczyć jakie mamy tutaj propozycje, tak aby mieć szansę skorzystania z płacenia prowizji. Wówczas będziemy mieli pewność, że koszty będą znacznie mniejsze, a więc jeszcze bardziej będzie się opłacało skorzystać właśnie z takiej propozycji na pożyczkę pozabankową.